Dostawa i płatność

Wysyłka odbywa się za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej DPD, dzięki czemu czas oczekiwania na paczkę jest bardzo krótki, a sam sprzęt dociera do klienta w stanie nienaruszonym! Jednocześnie sklep „www.joanex.pl” sporadycznie korzysta z usług innych firm kurierskich takich jak UPS, Siódemka i innych w celu szybkiej realizacji usługi.


Jakie są koszty dostawy?

  • Wysyłka kurierem: 18 zł
  • Wysyłka kurierem (za pobraniem): 23 zł

Ile trwa dostawa?

Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 9:00 to towar wyślemy tego samego dnia (lub najbliższego dnia roboczego w przypadku weekendów i świąt) i następnego dnia roboczego zostanie dostarczony pod adres podany w zamówieniu.

UWAGA! W przypadku, gdy czas dostawy Twojego zamówienia może ulec wydłużeniu jesteś o tym natychmiastowo informowany na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.


Jak możesz zapłacić za zamówienie?

  • Płatność za pobraniem - zamówienie wysyłane jest od razu po jego złożeniu, a zapłacisz za nie gotówką kurierowi przy odbiorze paczki.
  • Płatność przelewem na konto - po złożeniu zamówienia otrzymacie na adres mailowy dane do dokonania płatności. Jako tytuł przelewu koniecznie trzeba wprowadzić numer zamówienia. Po otrzymaniu płatności na nasze konto zamówienie zostanie wysłane.
  • Płatność ekspresowym przelewem przez Dotpay - jeżeli chcesz zapłacić ekspresowym przelewem przez internet wybierz tą metodę płatności podczas składania zamówienia. Następnie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności.